Posledný sen, čo sa mi zdal bolo

Posledný sen, čo sa mi zdal bolo, že som toho muža namiesto ukrývania sama vyhľadala a išla sa s ním dohodnúť zmieru, ale žiadna kladná reakcia nebola a cítila som, keď ma nechal od seba odísť, že rovnako na mňa znova zaútočí.

V piatej karte Osho zen Tarotu (Nič “), ktorá nám ukazuje cestu k odhaleniu nádhernom prázdnoty, ktorá nemá nič spoločné s materialistickým nič”, ale naopak táto prázdnota je tehotná životom, vibruje všetkými ešte neprojevenými možnosťami zázraku tvorenia … Dosť dobre možno detské záclony , že budete očisťovať práve v prítomnosti nových ľudí “svoje minulé” karmické väzby … tá piatkovej cesta nie je ceste medzi neznáme duše, ale iba medzi neznáme tváre … či ma chápete … čo tým chcem povedať … v podstate aj tie náušnice, ktoré vám vyberá ona žena sú toho dokladom …

Nitrate … podľa toho sna by som sa tam mala stretnutí s nejakou ženou, čo bude Mať pre mňa nejaký význam ??. Ďalej ten modrý kameň – našla som na nete, že najviac sa to podobá na tyrkys a teni. Viem, že mi tam pripočítaval nejaké sošku Ako trojica … taká Ako je symbol Troch opíc..ale čiže to opiciam hlavy. Pýtala som sa ho a vysvetľovala všelijako, že by som chcela nejaký modrý kameň na Piata čakru.ale nevedela som si spomenuté za nič na svete ani na jeden názov kameňa.

Nie neospravedlňoval sa, prečo by tiež, ale už zmenila detské záclony farbu hlasu aj tón, to samo osobe bolo pre mňa poďakovaním … A možno ho riešiť ak nájdeme jadro podstaty onoho problému … áno aj odísť je možné. Posledne sa mi svivalo, ze som bola upir, upir zena, uz premenený “vysatie clovek … a prave som si hladala moje nove” obeť “mal to byt moj prvy akt pitie cudzej krvi … no na moje prekvapenie – mi to bolo ale uplne cudzie , veľmi som si chcela vychutnať krv mojich obeti, najest sa, (obeť bolí morske panny – rozhodujuca sa má dokonca veľmi bali a utekali odo mna), no ja som sa z nich aj napriek mojej túžbami NEMOHLA napiť, lebo mi to bolo hnusne … tak som Ostala bez “prijmu potravy” akurat som sa napila krvi z holubica – ani tá mi vlastne nechutila, bolo to vlastne cele odporne ….

Smútok je bolestným, ale výdatným pomocníkom bytostné transformácie, pretože sa smútkom prichádza zvnútornenie, preto by mal každý človek, ktorý sa snaží lepšie bytia, smútok s otvorenou náručou vítať, plne prežiť a precítiť, aby za smútkom našiel bezbolestnú pravdu. Je to otázka práca na sebe samom, na niektoré z otázok som dostal odpovede až s odstupom času, keď som bol zrelý a pripravený prijať pravdu sebe samom … Ale Ako mi vysvetlite to zo ma neuveritelne vzrušujte tmave ženy na vysokych podpatkoch je mozne ze som zil v Španielsko v minulom zivote ???

Ale mala som ľan 3 tašky, tak som zobrala nejaké ošatenie, že dám na charitu / ináč, to som robila vždy po sťahovania / Držala som v rukách detské farebné knihy detské záclony a tie som tam aj s ostatnými zaprášenými nechala, lebo nebolo kam ich zobrať. Dobry den sníval sa mi nadherny sen vlastne viac snov ale najviac si pamatam 2 z nich, celkovo z 3. sníval sa mi ako som pozeral hokej hral náš národný tim Slovensko proti Švajčiarsko (MS pravdepodobne MS v roku 2012) so svajciarmi sme prehrali jeden gol , potom sme hrali s Kanadou to neviem ako dopadlo, nepamatam sa a posledny zapas s USA sme vyhrali veľmi vysoko 9: 2.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s